25MM UCFL305-16 Фланцавы падшыпнік для сярэдняй нагрузкі
Дэталі
Тэгі
апісанне
spherical roller bearing material exporter
Read More About spherical bearings for sale
  • Read More About mounted spherical bearing
  • Read More About pillow block spherical bearing
Тэхнічныя характарыстыкі
spherical roller bearing material exporters
Падшыпнікавыя вузлы No. UCFL305-16
Падшыпнік № UC305-16
Жыллёвы нумар FL305
Дыяметр вала 1 У
25 мм
a 150 мм
e 113 мм
i 16 мм
g 13 мм
l 29 мм
s 19 мм
b 80 мм
z 39 мм
з 38 мм
n 15 мм