25 mm-es UCFL305-16 karimás egység közepes teherbírású csapágy
Részletek
Címkék
leírás
spherical roller bearing material exporter
Read More About spherical bearings for sale
  • Read More About mounted spherical bearing
  • Read More About pillow block spherical bearing
Műszaki adatok
spherical roller bearing material exporters
Csapágyegységek sz. UCFL305-16
csapágy sz. UC305-16
Házszám FL305
A tengelye 1 IN
25 mm
a 150 mm
e 113 mm
i 16 mm
g 13 mm
l 29 mm
s 19 mm
b 80 mm
z 39 mm
val,-vel 38 mm
n 15 mm