25MM UCFL305-16 Flänsenhet medelstort lager
Detaljer
Taggar
beskrivning
spherical roller bearing material exporter
Det används ofta i applikationer som transportörsystem, livsmedelsutrustning och jordbruksmaskiner.
Read More About spherical bearings for sale
  • Read More About mounted spherical bearing
  • Read More About pillow block spherical bearing
Specifikationer
spherical roller bearing material exporters
Lagerenheter nr. UCFL305-16
Lager nr. UC305-16
Bostadsnr FL305
Dia axel 1 IN
25 MM
a 150 MM
e 113 MM
i 16 MM
g 13 MM
l 29 MM
s 19 MM
b 80 MM
z 39 MM
med en 38 MM
n 15 MM