25MM UCFL305-16 Laippayksikön keskiraskas laakeri
Yksityiskohdat
Tunnisteet
kuvaus
spherical roller bearing material exporter
Read More About spherical bearings for sale
  • Read More About mounted spherical bearing
  • Read More About pillow block spherical bearing
Tekniset tiedot
spherical roller bearing material exporters
Laakeriyksiköt nro. UCFL305-16
Laakeri nro UC305-16
Asunto nro FL305
Hänen akselinsa 1 IN
25 mm
a 150 mm
e 113mm
i 16 mm
g 13 mm
l 29 mm
s 19 mm
b 80 mm
z 39 mm
kanssa 38mm
n 15 mm