Rulment pentru utilizare medie UCFL305-16 25MM
Detalii
Etichete
Descriere
spherical roller bearing material exporter
Read More About spherical bearings for sale
  • Read More About mounted spherical bearing
  • Read More About pillow block spherical bearing
Specificații
spherical roller bearing material exporters
Unitati de rulment nr. UCFL305-16
Rulmentul nr. UC305-16
Locuinta nr FL305
Axul lui 1 IN
25MM
a 150MM
e 113MM
i 16MM
g 13MM
l 29MM
s 19MM
b 80MM
z 39MM
cu 38MM
n 15MM