25MM UCFL305-16 Фланцево устройство, лагер за средно натоварване
Подробности
Етикети
описание
spherical roller bearing material exporter
Read More About spherical bearings for sale
  • Read More About mounted spherical bearing
  • Read More About pillow block spherical bearing
Спецификации
spherical roller bearing material exporters
Лагерни възли № UCFL305-16
Лагер № UC305-16
жилищен номер FL305
Неговият вал 1 IN
25 мм
a 150MM
e 113MM
i 16MM
g 13MM
l 29MM
s 19MM
b 80MM
z 39MM
с 38 мм
n 15 мм