25MM UCFL305-16 Flange ਯੂਨਿਟ ਮੱਧਮ ਡਿਊਟੀ ਬੇਅਰਿੰਗ
ਵੇਰਵੇ
ਟੈਗਸ
ਵਰਣਨ
spherical roller bearing material exporter
Read More About spherical bearings for sale
  • Read More About mounted spherical bearing
  • Read More About pillow block spherical bearing
ਨਿਰਧਾਰਨ
spherical roller bearing material exporters
ਬੇਅਰਿੰਗ ਯੂਨਿਟ ਨੰ. UCFL305-16
ਬੇਅਰਿੰਗ ਨੰ. UC305-16
ਹਾਊਸਿੰਗ ਨੰ FL305
ਉਸਦੀ ਸ਼ਾਫਟ 1 IN
25MM
a 150MM
e 113MM
i 16MM
g 13MM
l 29MM
s 19MM
b 80MM
z 39MM
ਨਾਲ ਇੱਕ 38MM
n 15MM