25MM UCFL305-16 Unità di flange cuscinettu à impiegu mediu
Dettagli
Tags
descrizzione
spherical roller bearing material exporter
Read More About spherical bearings for sale
  • Read More About mounted spherical bearing
  • Read More About pillow block spherical bearing
Specificazioni
spherical roller bearing material exporters
Unità di cuscinetti n. UCFL305-16
Cuscinettu No. UC305-16
L'Abitazione No FL305
Dia shaft 1 IN
25 MM
a 150 MM
e 113 MM
i 16 MM
g 13 MM
l 29 MM
s 19 MM
b 80 MM
z 39 MM
cun a 38 MM
n 15 MM