25MM UCFL305-16 Flensenhet middels tungt lager
Detaljer
Tagger
beskrivelse
spherical roller bearing material exporter
Read More About spherical bearings for sale
  • Read More About mounted spherical bearing
  • Read More About pillow block spherical bearing
Spesifikasjoner
spherical roller bearing material exporters
Lagerenheter nr. UCFL305-16
Lager nr. UC305-16
Bolig nr FL305
Skaftet hans 1 IN
25 MM
a 150 MM
e 113MM
i 16 MM
g 13MM
l 29MM
s 19 MM
b 80 MM
z 39MM
med en 38MM
n 15 MM