25MM UCFL305-16 фланецті бірлігі орташа жұмыс мойынтірегі
Егжей
Тегтер
сипаттамасы
spherical roller bearing material exporter
Read More About spherical bearings for sale
  • Read More About mounted spherical bearing
  • Read More About pillow block spherical bearing
Техникалық сипаттамалар
spherical roller bearing material exporters
Мойынтірек қондырғылары № UCFL305-16
Подшипник № UC305-16
Тұрғын үй № FL305
Диа білік 1 IN
25мм
a 150мм
e 113мм
i 16мм
g 13мм
l 29мм
s 19мм
b 80мм
z 39мм
а 38мм
n 15мм