GE30KRRB
GE30KRRB INSERT подшипник ; 30MM ТЕГИ IR WID 62MM OD
Insert подшипник; 30мм тешик; 48.4MM узундугу тешик аркылуу; Wide Inner Ring; 18MM Outer Race Width; сфералык; 62MM тышкы диаметри; кайра майлоочу; Double Lip Contact Land Riding резина мөөр; Эксцентрдик жаканы орнотуу ыкмасы; No Snap Ring; Шарлуу подшипник прокат элементи; Материал: Chrome болот Gcr15; Салмагы: 0,38 кг.