CKB45100 Freewheel Clutch One Way Bearing China Factory Suppliers
Nā kikoʻī
Nā huaʻōlelo
Product Overview
Detailed Parameters
Model NumberCK-B45100Nominal Torque600 N.m
Overrunning Speed700 r/minLimiting Speed250 r/min
Outer Diameter (D)100 mm (h7)Width (B)36 mm
Inner Diameter (d)45 mm (h7)Inner Race Width (C)36 mm